Zabiegi u stomatologa poprawiające nie tylko zdrowie ale i wygląd zębów.


Jeśli marzysz o olśniewającym uśmiechu, którym oczarujesz wszystkich i zyskasz pewność siebie, musisz odpowiednio zadbać o swoje zęby. Mogą Ci w tym pomóc zabiegi stomatologii estetycznej. Istnieje szereg możliwości "poprawienia" przez dentystę wyglądu zębów, a zarazem poprawienia zdrowia. Jednym z nich jest usuwanie kamienia i osadu. Kolejnym zabiegiem jest piaskowanie. Na czym polega ten zabieg, dlaczego jest ważny dla zdrowia?

Dowiedz się więcej z dalszej częsci artykułu:

Piaskowanie pozwala na usunięcie z powierzchni zębów osadu, który powstaje wskutek picia dużych ilości kawy i herbaty, palenia papierosów czy nieodpowiedniego szczotkowania zębów. Zabieg przeprowadza się z użyciem specjalnego proszku, który czyści powierzchnię zęba. Duże możliwości kosmetyczne posiada również prowadzony przez dentystę zabieg wybielania zębów. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w dziale poświęconym temu zagadnieniu.

Zmiana kształtu zębów

Korygowanie i konturowanie kształtu uzębienia jest sposobem na poprawę uśmiechu u tych, którzy mają ukruszone, pęknięte czy nierówne zęby. Dzięki temu wyglądają one na bardziej równe, mniej stłoczone czy gładsze.
Rejestracja wizyt do dentysty telefoniczna :

REJESTRACJA DO DENTYSTY


Zapisz się na wizytę do dentystyStomatolog, zabiegi stomatologii estetycznej